Django Debug Toolbar - en to cs translation catalogue (123 entries)

en: Cache
cs: Mezipaměť

en: %(cache_calls)d call in %(time).2fms | %(cache_calls)d calls in %(time).2fms
cs[0]: %(cache_calls)d volání během %(time).2fms
cs[1]: %(cache_calls)d volání během %(time).2fms
cs[2]: %(cache_calls)d volání během %(time).2fms
cs[3]: %(cache_calls)d volání během %(time).2fms

en: Cache calls from %(count)d backend | Cache calls from %(count)d backends
cs[0]: Volání mezipaměti z %(count)d backendu
cs[1]: Volání mezipaměti z %(count)d backendů
cs[2]: Volání mezipaměti z %(count)d backendů
cs[3]: Volání mezipaměti z %(count)d backendů

en: Headers
cs: Hlavičky

en: History
cs: Historie

en: Profiling
cs: Profilování

en: Intercept redirects
cs: Zachycení přesměrování

en: Request
cs: Požadavek

en: <no view>
cs: <žádný pohled>

en: <unavailable>
cs: <není k dispozici>

en: Settings
cs: Nastavení

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
cs[0]: %(num_receivers)d příjemce 1 signálu
cs[1]: %(num_receivers)d příjemci 1 signálu
cs[2]: %(num_receivers)d příjemců 1 signálu
cs[3]: %(num_receivers)d příjemců 1 signálu

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
cs[0]: %(num_receivers)d příjemce %(num_signals)d signálů
cs[1]: %(num_receivers)d příjemci %(num_signals)d signálů
cs[2]: %(num_receivers)d příjemců %(num_signals)d signálů
cs[3]: %(num_receivers)d příjemců %(num_signals)d signálů

en: Signals
cs: Signály

en: Idle
cs: V klidu (idle)

en: Active
cs: Aktivní

en: In transaction
cs: Uvnitř transakce

en: In error
cs: V chybovém stavu

en: Unknown
cs: Neznámé

en: %(query_count)d query in %(sql_time).2fms | %(query_count)d queries in %(sql_time).2fms
cs[0]: %(query_count)ddotaz během %(sql_time).2f ms
cs[1]: %(query_count)d dotazy během %(sql_time).2f ms
cs[2]: %(query_count)d dotazů během %(sql_time).2f ms
cs[3]: %(query_count)d dotazů během %(sql_time).2f ms

en: SQL queries from %(count)d connection | SQL queries from %(count)d connections
cs[0]: SQL dotazy z %(count)d spojení
cs[1]: SQL dotazy ze %(count)d spojení
cs[2]: SQL dotazy z %(count)d spojení
cs[3]: SQL dotazy z %(count)d spojení

en: Static files (%(num_found)s found, %(num_used)s used)
cs: Statické soubory (nalezeno: %(num_found)s, použito: %(num_used)s)

en: Static files
cs: Statické soubory

en: %(num_used)s file used | %(num_used)s files used
cs[0]: %(num_used)s soubor použit
cs[1]: %(num_used)s soubory použity
cs[2]: %(num_used)s souborů použito
cs[3]: %(num_used)s souborů použito

en: Templates
cs: Šablony

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
cs: Šablony (renderovaných: %(num_templates)s)

en: No origin
cs: Zdroj chybí

en: Total: %0.2fms
cs: Celkem: %0.2fms

en: Time
cs: Čas

en: User CPU time
cs: Uživatelský čas CPU

en: System CPU time
cs: Systémový čas CPU

en: Total CPU time
cs: Celkový čas CPU

en: Elapsed time
cs: Uplynulý čas

en: Context switches
cs: Přepnutí kontextu

en: %(vcsw)d voluntary, %(ivcsw)d involuntary
cs: %(vcsw)d dobrovolně, %(ivcsw)d nedobrovolně

en: Versions
cs: Verze

en: Hide toolbar
cs: Skrýt lištu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Show toolbar
cs: Zobrazit lištu

en: Disable for next and successive requests
cs: Vypnout pro následné požadavky

en: Enable for next and successive requests
cs: Zapnout pro následné požadavky

en: Summary
cs: Souhrn

en: Total calls
cs: Celkem volání

en: Total time
cs: Celkový čas

en: Cache hits
cs: Nalezení v mezipaměti

en: Cache misses
cs: Nebylo v mezipaměti

en: Commands
cs: Příkazy

en: Calls
cs: Volání

en: Time (ms)
cs: Čas (ms)

en: Type
cs: Typ

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Keyword arguments
cs: Klíčované argumenty

en: Request headers
cs: Záhlaví požadavku

en: Key
cs: Klíč

en: Value
cs: Hodnota

en: Response headers
cs: Záhlaví odezvy

en: WSGI environ
cs: Prostředí WSGI

en: Since the WSGI environ inherits the environment of the server, only a significant subset is shown below.
cs: Níže je zobrazena pouze podstatná část proměnných prostředí, protože WSGI je dědí od serveru.

en: Method
cs: Metoda

en: Path
cs: Cesta

en: Request Variables
cs: Proměnné požadavku

en: Status
cs: Stav

en: Action
cs: Akce

en: Variable
cs: Proměnná

en: Call
cs: Volání

en: CumTime
cs: KumulČas

en: Per
cs: Celk. za volání

en: TotTime
cs: CelkČas

en: Count
cs: Počet

en: View information
cs: Informace o pohledových funkcích

en: View function
cs: Pohledová funkce

en: URL name
cs: Název URL

en: Cookies
cs: Soubory cookie

en: No cookies
cs: Žádné soubory cookie

en: Session data
cs: Data sezení

en: No session data
cs: Žádná data sezení

en: GET data
cs: Data typu GET

en: No GET data
cs: Žádná data typu GET

en: POST data
cs: Data typu POST

en: No POST data
cs: Žádná data typu POST

en: Setting
cs: Nastavení

en: Signal
cs: Signál

en: Receivers
cs: Příjemci

en: %(num)s query | %(num)s queries
cs[0]: %(num)s dotaz
cs[1]: %(num)s dotazy
cs[2]: %(num)s dotazů
cs[3]: %(num)s dotazů

en: including <abbr title="Similar queries are queries with the same SQL, but potentially different parameters.">%(count)s similar</abbr>
cs: včetně <abbr title="Podobné dotazy jsou dotazy se stejným SQL, ale potenciálně odlišnými parametry.">%(count)s podobných</abbr>

en: and <abbr title="Duplicate queries are identical to each other: they execute exactly the same SQL and parameters.">%(dupes)s duplicates</abbr>
cs: a <abbr title="Duplicitní dotazy jsou navzájem identické: provádějí přesně stejné SQL a parametry.">%(dupes)s duplicitních</abbr>

en: Query
cs: Dotaz

en: Timeline
cs: Časová osa

en: %(count)s similar queries.
cs: %(count)s podobných dotazů.

en: Connection:
cs: Spojení:

en: Isolation level:
cs: Úroveň izolace:

en: Transaction status:
cs: Stav transakce:

en: (unknown)
cs: (neznámé)

en: No SQL queries were recorded during this request.
cs: Pro tento požadavek nebyl zaznamenán žádný dotaz SQL.

en: SQL explained
cs: Vysvětlené SQL

en: Executed SQL
cs: Spuštěné SQL

en: Database
cs: Databáze

en: SQL profiled
cs: Profilované SQL

en: Error
cs: Chyba

en: SQL selected
cs: Vybrané SQL

en: Empty set
cs: Prázdná sada

en: Static file path | Static file paths
cs[0]: Cesta ke statickým souborům
cs[1]: Cesty ke statickým souborům
cs[2]: Cesty ke statickým souborům
cs[3]: Cesty ke statickým souborům

en: None
cs: Žádné

en: Static file app | Static file apps
cs[0]: Aplikace se statickými soubory
cs[1]: Aplikace se statickými soubory
cs[2]: Aplikace se statickými soubory
cs[3]: Aplikace se statickými soubory

en: Static file | Static files
cs[0]: Statický soubor
cs[1]: Statické soubory
cs[2]: Statické soubory
cs[3]: Statické soubory

en: %(payload_count)s file | %(payload_count)s files
cs[0]: %(payload_count)s soubor
cs[1]: %(payload_count)s soubory
cs[2]: %(payload_count)s souborů
cs[3]: %(payload_count)s souborů

en: Location
cs: Adresa

en: Template source:
cs: Zdroj šablony:

en: Template path | Template paths
cs[0]: Cesta k šabloně
cs[1]: Cesty k šablonám
cs[2]: Cesty k šablonám
cs[3]: Cesty k šablonám

en: Template | Templates
cs[0]: Šablona
cs[1]: Šablony
cs[2]: Šablony
cs[3]: Šablony

en: Toggle context
cs: Zap./vyp. kontext

en: Context processor | Context processors
cs[0]: Procesor kontextu
cs[1]: Procesory kontextu
cs[2]: Procesory kontextu
cs[3]: Procesory kontextu

en: Resource usage
cs: Využití zdrojů

en: Resource
cs: Prostředek

en: Browser timing
cs: Časování prohlížeče

en: Timing attribute
cs: Atribut

en: Milliseconds since navigation start (+length)
cs: Milisekund od začátku navigace (+délka)

en: Package
cs: Balíček

en: Name
cs: Název

en: Version
cs: Verze

en: Location:
cs: Adresa:

en: The Django Debug Toolbar has intercepted a redirect to the above URL for debug viewing purposes. You can click the above link to continue with the redirect as normal.
cs: Aplikace Django Debug Toolbar zachytila přesměrování na výše uvedenou adresu URL za účelem ladicího zobrazení. Chcete-li přesměrování dokončit, klepněte na odkaz výše.

en: Data for this panel isn't available anymore. Please reload the page and retry.
cs: Data pro tento panel již nejsou k dispozici. Obnovte stránku a zkuste to znova.
