Django Debug Toolbar - en to fa translation catalogue (122 entries)

en: Debug Toolbar
fa: نوار ابزار دیباگ

en: %(cache_calls)d call in %(time).2fms | %(cache_calls)d calls in %(time).2fms
fa[0]: %(cache_calls)d فراخوان در %(time).2f میلی‌ثانیه
fa[1]: %(cache_calls)d فراخوان در %(time).2f میلی‌ثانیه

en: Cache calls from %(count)d backend | Cache calls from %(count)d backends
fa[0]: فراخوان‌های کش از %(count)d بک‌اند
fa[1]: فراخوان‌های کش از %(count)d بک‌اندها

en: Headers
fa: هدر ها

en: History
fa: تاریخچه

en: Profiling
fa: نمایه سازی

en: Intercept redirects
fa: رهگیری تغییر مسیرها

en: Request
fa: ریکوئست

en: <no view>
fa: <بدون نمایش>

en: <unavailable>
fa: <در دسترس نیست>

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings from %s
fa: تنظیمات از %s

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
fa[0]: %(num_receivers)d گیرنده از 1 سیگنال
fa[1]: %(num_receivers)d گیرنده از 1 سیگنال

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
fa[0]: %(num_receivers)d گیرنده از %(num_signals)d سیگنال
fa[1]: %(num_receivers)d گیرنده از %(num_signals)d سیگنال

en: Signals
fa: سیگنال‌ها

en: Read uncommitted
fa: خواندن بدون تاثیر

en: Read committed
fa: خواندن با تاثیر

en: Repeatable read
fa: خواندن تکرارپذیر

en: Serializable
fa: قابل سریالایز شدن

en: Autocommit
fa: کامیت خودکار

en: Idle
fa: IDLE

en: Active
fa: فعال

en: In transaction
fa: در تراکنش

en: In error
fa: در خطا

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: SQL
fa: اس کیو ال

en: %(query_count)d query in %(sql_time).2fms | %(query_count)d queries in %(sql_time).2fms
fa[0]: %(query_count)d کوئری در %(sql_time).2f میلی‌ثانیه
fa[1]: %(query_count)d کوئری در %(sql_time).2f میلی‌ثانیه

en: SQL queries from %(count)d connection | SQL queries from %(count)d connections
fa[0]: کوئری‌های SQL از %(count)d اتصال
fa[1]: کوئری‌های SQL از %(count)d اتصال

en: Static files (%(num_found)s found, %(num_used)s used)
fa: فایل‌های استاتیک (%(num_found)s یافته شده، %(num_used)s استفاده شده)

en: Static files
fa: فایل های استاتیک

en: %(num_used)s file used | %(num_used)s files used
fa[0]: %(num_used)s فایل استفاده شده
fa[1]: %(num_used)s فایل استفاده شده

en: Templates
fa: تمپلیت ها

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
fa: تمپلیت ها (%(num_templates)s rendered)

en: No origin
fa: بدون origin

en: CPU: %(cum)0.2fms (%(total)0.2fms)
fa: پردازنده: %(cum)0.2f میلی‌ثانیه (%(total)0.2f میلی‌ثانیه)

en: Total: %0.2fms
fa: مجموع: %0.2f میلی‌ثانیه

en: Time
fa: زمان

en: User CPU time
fa: زمان سی پی یو کاربر

en: %(utime)0.3f msec
fa: %(utime)0.3f میلی‌ثانیه

en: System CPU time
fa: زمان CPU سیستم

en: %(stime)0.3f msec
fa: %(stime)0.3f میلی‌ثانیه

en: Total CPU time
fa: زمان کل سی پی یو

en: %(total)0.3f msec
fa: %(total)0.3f میلی ثانیه

en: Elapsed time
fa: زمان سپری شده

en: %(total_time)0.3f msec
fa: %(total_time)0.3f میلی‌ثانیه

en: Context switches
fa: تغییرات زمینه

en: %(vcsw)d voluntary, %(ivcsw)d involuntary
fa: %(vcsw)d اختیاری، %(ivcsw)d غیراختیاری

en: Versions
fa: ورژن ها

en: Hide toolbar
fa: پنهان کردن toolbar

en: Hide
fa: پنهان کردن

en: Show toolbar
fa: نمایش toolbar

en: Disable for next and successive requests
fa: غیر فعال کردن برای ریکوئست های پی در پی

en: Enable for next and successive requests
fa: فعال کردن برای ریکوئست های بعدی و پی در پی

en: Summary
fa: خلاصه

en: Total calls
fa: تعداد نهایی کال کردن ها

en: Total time
fa: زمان نهایی

en: Cache misses
fa: عدم دسترسی به کش

en: Commands
fa: دستورات

en: Calls
fa: فراخوانی ها

en: Time (ms)
fa: زمان (میلی ثانیه)

en: Type
fa: نوع

en: Arguments
fa: آرگومان ها

en: Keyword arguments
fa: آرگومان های کیورد

en: Backend
fa: بک اند

en: Request headers
fa: هدر های ریکوئست

en: Key
fa: کلید

en: Value
fa: مقدار

en: Response headers
fa: هدر های ریسپانس

en: WSGI environ
fa: محیط WSGI

en: Since the WSGI environ inherits the environment of the server, only a significant subset is shown below.
fa: از آنجا که محیط WSGI محیط سرور را به ارث می برد ، فقط یک زیر مجموعه مهم در زیر نشان داده شده است.

en: Method
fa: متد

en: Request Variables
fa: متغیر های ریکوئست

en: Status
fa: وضعیت

en: Action
fa: اکشن

en: Variable
fa: متغیر

en: Per
fa: بر

en: TotTime
fa: زمان نهایی

en: Count
fa: تعداد

en: View information
fa: اطلاعات View

en: View function
fa: تابع Viw

en: URL name
fa: نام URL

en: Cookies
fa: کوکی ها

en: No cookies
fa: کوکی ای وجود ندارد

en: Session data
fa: دیتای سشن

en: No session data
fa: دیتای سشن وجود ندارد

en: GET data
fa: دیتای GET

en: No GET data
fa: دیتای GET وجود ندارد

en: POST data
fa: دیتای POST

en: No POST data
fa: دیتای POST وجود ندارد

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Receivers
fa: Receiver ها

en: Query
fa: کوئری

en: Timeline
fa: تایملاین

en: %(count)s similar queries.
fa: %(count)s کوئری مشابه

en: Duplicated %(dupes)s times.
fa: %(dupes)s بار تکرار شده

en: Connection:
fa: کانکشن:

en: Isolation level:
fa: سطح isolation:

en: Transaction status:
fa: وضعیت تراکنش

en: (unknown)
fa: (ناشناخته)

en: No SQL queries were recorded during this request.
fa: کوئری SQL ای در این ریکوئست ثبت نشده است

en: SQL explained
fa: توضیح SQL

en: Executed SQL
fa: کوئری اجرا شده

en: Database
fa: دیتابیس

en: Error
fa: خطا

en: SQL selected
fa: انتخاب شده SQL

en: Empty set
fa: set خالی

en: None
fa: خالی

en: Location
fa: مکان

en: Template source:
fa: منبع تمپلیت:

en: Toggle context
fa: تغییر متن

en: Context processor | Context processors
fa[0]: پردازشگر محیط
fa[1]: پردازشگرهای محیط

en: Resource usage
fa: استفاده منابع

en: Resource
fa: منابع

en: Browser timing
fa: زمان بندی مرورگر

en: Timing attribute
fa: ویژگی زمان بندی

en: Milliseconds since navigation start (+length)
fa: میلی‌ثانیه از آغاز ناوبری (+length)

en: Package
fa: پکیج

en: Name
fa: نام

en: Version
fa: ورژن

en: Location:
fa: مکان:

en: The Django Debug Toolbar has intercepted a redirect to the above URL for debug viewing purposes. You can click the above link to continue with the redirect as normal.
fa: نوار ابزار اشکال‌زدای Django یک هدایت به URL بالا را به منظور مشاهده اشکال توسط ابزار اشکال‌زدای افزونه کرده است. می‌توانید بر روی پیوند بالا کلیک کنید تا با هدایت به صورت عادی ادامه دهید.

en: Data for this panel isn't available anymore. Please reload the page and retry.
fa: دیتا برای نمایش در دسترس نیست. لطفا صفحه را ریفرش کنید.
