Django Debug Toolbar - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Profiling
nl: Profilering

en: <no view>
nl: <niet bekeken>

en: <unavailable>
nl: <niet beschikbaar>

en: Settings
nl: Instellingen

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
nl[0]: %(num_receivers)d ontvanger van 1 signaal
nl[1]: %(num_receivers)d ontvangers van 1 signaal

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
nl[0]: %(num_receivers)d ontvanger van %(num_signals)d signalen
nl[1]: %(num_receivers)d ontvangers van %(num_signals)d signalen

en: Signals
nl: Signalen

en: Serializable
nl: Serializeerbaar

en: Active
nl: Actief

en: In error
nl: Foutief

en: Unknown
nl: Niet gekend

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
nl: Templates (%(num_templates)s gerenderd)

en: Total: %0.2fms
nl: Totaal: %0.2fms

en: Time
nl: Tijd

en: User CPU time
nl: Gebruikers CPU tijd

en: System CPU time
nl: Systeem CPU tijd

en: Total CPU time
nl: Totaal CPU tijd

en: Elapsed time
nl: Verlopen tijd

en: %(vcsw)d voluntary, %(ivcsw)d involuntary
nl: %(vcsw)d vrijwillig, %(ivcsw)d niet vrijwillig

en: Versions
nl: Versies

en: Hide toolbar
nl: Verberg toolbar

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show toolbar
nl: Bekijk toolbar

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Time (ms)
nl: Tijd (ms)

en: Key
nl: Sleutel

en: Value
nl: Waarde

en: Method
nl: Methode

en: Action
nl: Actie

en: Variable
nl: Parameter

en: Call
nl: Oproepen

en: TotTime
nl: TotTijd

en: Count
nl: Aantal

en: View information
nl: Bekijk informatie

en: No GET data
nl: Geen GET data

en: No POST data
nl: Geen POST data

en: Setting
nl: Instelling

en: Signal
nl: Signaal

en: Receivers
nl: Ontvangers

en: Timeline
nl: Tijdslijn

en: Connection:
nl: Verbinding:

en: Transaction status:
nl: Transactiestatus:

en: (unknown)
nl: (niet gekend)

en: SQL explained
nl: SQL uitgelegd

en: Executed SQL
nl: Uitgevoerde SQL

en: Error
nl: Fout

en: Empty set
nl: Lege set

en: Location
nl: Locatie

en: Template path | Template paths
nl[0]: Templatepad
nl[1]: Templatepaden

en: Resource
nl: Bron

en: Package
nl: Pakket

en: Name
nl: Naam

en: Version
nl: Versie
