Django Debug Toolbar - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: %(cache_calls)d call in %(time).2fms | %(cache_calls)d calls in %(time).2fms
pl[0]: %(cache_calls)d wywołanie w %(time).2fms
pl[1]: %(cache_calls)d wywołania w %(time).2fms
pl[2]: %(cache_calls)d wywołań w %(time).2fms
pl[3]: %(cache_calls)d wywołań w %(time).2fms

en: Cache calls from %(count)d backend | Cache calls from %(count)d backends
pl[0]: Wywołań z cache z %(count)d backendu
pl[1]: Wywołań z cache z %(count)d backendów
pl[2]: Wywołań z cache z %(count)d backendów
pl[3]: Wywołań z cache z %(count)d backendów

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Profiling
pl: Profilowanie

en: Intercept redirects
pl: Przechwycone przekierowania

en: Request
pl: Zapytania

en: <no view>
pl: <brak widoku>

en: <unavailable>
pl: <niedostępny>

en: Settings
pl: Ustawienia

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
pl[0]: %(num_receivers)d orbiorca 1 sygnału
pl[1]: %(num_receivers)d odbiorców 1 sygnału
pl[2]: %(num_receivers)d odbiorców 1 sygnału
pl[3]: %(num_receivers)d odbiorców 1 sygnału

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
pl[0]: %(num_receivers)d odbiora %(num_signals)d sygnału
pl[1]: %(num_receivers)d odbiorców %(num_signals)d sygnałów
pl[2]: %(num_receivers)d odbiorców %(num_signals)d sygnałów
pl[3]: %(num_receivers)d odbiorców %(num_signals)d sygnałów

en: Signals
pl: Sygnały

en: Read uncommitted
pl: Przeczaj niepopełnione

en: Read committed
pl: Przeczytaj popełnione

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Active
pl: Aktywne

en: In transaction
pl: W transakcji

en: In error
pl: W błędzie

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Static files (%(num_found)s found, %(num_used)s used)
pl: Pliki statyczne (znaleziono %(num_found)s, użyto %(num_used)s)

en: Static files
pl: Pliki statyczne

en: %(num_used)s file used | %(num_used)s files used
pl[0]: %(num_used)s użyty plików
pl[1]: %(num_used)s użyte plików
pl[2]: %(num_used)s użytych plików
pl[3]: %(num_used)s użytych plików

en: Templates
pl: Templatki

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
pl: Templatki (%(num_templates)s wyrenderowano)

en: Total: %0.2fms
pl: Całkowity czas: %0.2fms

en: Time
pl: Czas

en: Elapsed time
pl: Całkowity czas

en: Context switches
pl: Przełączenia kontekstu

en: Versions
pl: Wersje

en: Hide toolbar
pl: Ukryj toolbar

en: Hide
pl: Ukryj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Commands
pl: Polecenia

en: Calls
pl: Wywołania

en: Time (ms)
pl: Czas (ms)

en: Type
pl: Typ

en: Key
pl: Klucz

en: Value
pl: Wartość

en: Action
pl: Akcja

en: Variable
pl: Zmienna

en: Call
pl: Wywołanie

en: Count
pl: Ilość

en: View information
pl: Pokaż informacje

en: No GET data
pl: Brak danych GET

en: No POST data
pl: Brak danych POST

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Signal
pl: Sygnał

en: Receivers
pl: Odbiorcy

en: %(num)s query | %(num)s queries
pl[0]: %(num)s zapytanie
pl[1]: %(num)s zapytania
pl[2]: %(num)s zapytań
pl[3]: %(num)s zapytań

en: Query
pl: Zapytanie

en: Timeline
pl: Oś czasu

en: Connection:
pl: Połączenie:

en: Isolation level:
pl: Poziom izolacji:

en: Transaction status:
pl: Status transakcji:

en: (unknown)
pl: (nieznany)

en: No SQL queries were recorded during this request.
pl: Żadne zapytania SQL nie zostały odnotowane podczas tego zapytania.

en: Executed SQL
pl: Wykonane zapytanie SQL

en: Database
pl: Baza danych

en: Error
pl: Błąd

en: Empty set
pl: Pusty zbiór

en: None
pl: Brak

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Template path | Template paths
pl[0]: Ścieżka templatki
pl[1]: Ścieżki templatek
pl[2]: Ścieżki templatek
pl[3]: Ścieżki templatek

en: Template | Templates
pl[0]: Templatki
pl[1]: Templatki
pl[2]: Templatki
pl[3]: Templatki

en: Resource
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Version
pl: Wersja
