Django Debug Toolbar - en to uk translation catalogue (113 entries)

en: Debug Toolbar
uk: Панель Інструментів Налагодження

en: Cache
uk: Кеш

en: %(cache_calls)d call in %(time).2fms | %(cache_calls)d calls in %(time).2fms
uk[0]: %(cache_calls)d виклик за %(time).2f мс
uk[1]: %(cache_calls)d виклики за %(time).2f мс
uk[2]: %(cache_calls)d викликів за %(time).2f мс
uk[3]: %(cache_calls)d викликів за %(time).2f мс

en: Cache calls from %(count)d backend | Cache calls from %(count)d backends
uk[0]: Виклики кешу з %(count)d бекенду
uk[1]: Виклики кешу із %(count)d бекендів
uk[2]: Виклики кешу із %(count)d бекендів
uk[3]: Виклики кешу із %(count)d бекендів

en: Headers
uk: Заголовки

en: Profiling
uk: Профілювання

en: Intercept redirects
uk: Переривати запити

en: Request
uk: Запит

en: <no view>
uk: <немає відображення>

en: <unavailable>
uk: <відсутнє>

en: Settings
uk: Налаштування

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
uk[0]: %(num_receivers)d отримувач 1 сигналу
uk[1]: %(num_receivers)d отримувача 1 сигналу
uk[2]: %(num_receivers)d отримувачів 1 сигналу
uk[3]: %(num_receivers)d отримувачів 1 сигналу

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
uk[0]: %(num_receivers)d отримувач %(num_signals)d сигналів
uk[1]: %(num_receivers)d отримувача %(num_signals)d сигналів
uk[2]: %(num_receivers)d отримувачів %(num_signals)d сигналів
uk[3]: %(num_receivers)d отримувачів %(num_signals)d сигналів

en: Signals
uk: Сигнали

en: Autocommit
uk: Автофіксація

en: Static files (%(num_found)s found, %(num_used)s used)
uk: Статичні файли (знайдено %(num_found)s, використано %(num_used)s)

en: Static files
uk: Статичні файли

en: %(num_used)s file used | %(num_used)s files used
uk[0]: Використано %(num_used)s файл
uk[1]: Використано %(num_used)s файли
uk[2]: Використано %(num_used)s файлів
uk[3]: Використано %(num_used)s файлів

en: Templates
uk: Шаблони

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
uk: Шаблони (оброблено %(num_templates)s)

en: No origin
uk: Немає походження

en: CPU: %(cum)0.2fms (%(total)0.2fms)
uk: CPU: %(cum)0.2f мс (%(total)0.2f мс)

en: Total: %0.2fms
uk: Загалом: %0.2f мс

en: Time
uk: Час

en: User CPU time
uk: Користувацький час CPU

en: %(utime)0.3f msec
uk: %(utime)0.3f мс

en: System CPU time
uk: Системний час CPU

en: %(stime)0.3f msec
uk: %(stime)0.3f мс

en: Total CPU time
uk: Загальний час CPU

en: %(total)0.3f msec
uk: %(total)0.3f мс

en: Elapsed time
uk: Витрачений час

en: %(total_time)0.3f msec
uk: %(total_time)0.3f мс

en: Context switches
uk: Перемикачів контексту

en: %(vcsw)d voluntary, %(ivcsw)d involuntary
uk: навмисних - %(vcsw)d, мимовільних - %(ivcsw)d

en: Versions
uk: Версії

en: Hide toolbar
uk: Сховати панель інструментів

en: Hide
uk: Сховати

en: Show toolbar
uk: Показати панель інструментів

en: Disable for next and successive requests
uk: Відключити для наступного і подальших запитів

en: Enable for next and successive requests
uk: Включити для наступного і подальших запитів

en: Summary
uk: Резюме

en: Total calls
uk: Загальна кількість викликів

en: Total time
uk: Загальний час

en: Cache hits
uk: Кеш-попадання

en: Cache misses
uk: Кеш-промахи

en: Commands
uk: Команди

en: Calls
uk: Виклики

en: Time (ms)
uk: Час (мс)

en: Type
uk: Тип

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Keyword arguments
uk: Іменовані аргументи

en: Backend
uk: Бекенд

en: Request headers
uk: Заголовки запиту

en: Key
uk: Ключ

en: Value
uk: Значення

en: Response headers
uk: Заголовки відповіді

en: WSGI environ
uk: Середовище WSGI

en: Since the WSGI environ inherits the environment of the server, only a significant subset is shown below.
uk: Оскільки середовище WSGI успадковує середовище сервера, тут показано лише найважливішу частину.

en: Path
uk: Шлях

en: Action
uk: Подія

en: Variable
uk: Змінна

en: Call
uk: Виклик

en: CumTime
uk: Кумул. час

en: Per
uk: За виклик

en: TotTime
uk: Заг. час

en: Count
uk: Кількість

en: View information
uk: Інформація про відображення

en: View function
uk: Функція відображення

en: URL name
uk: Імʼя URL

en: Cookies
uk: Куки

en: No cookies
uk: Немає куків

en: Session data
uk: Дані сесії

en: No session data
uk: Немає даних сесії

en: GET data
uk: GET дані

en: No GET data
uk: Немає GET даних

en: POST data
uk: POST дані

en: No POST data
uk: Немає POST даних

en: Setting
uk: Налаштування

en: Signal
uk: Сигнал

en: Receivers
uk: Отримувачі сигнала

en: %(num)s query | %(num)s queries
uk[0]: %(num)s запит
uk[1]: %(num)s запити
uk[2]: %(num)s запитів
uk[3]: %(num)s запитів

en: Query
uk: Запит

en: Timeline
uk: Лінія часу

en: Connection:
uk: Підключення:

en: Isolation level:
uk: Рівень ізоляції:

en: Transaction status:
uk: Статус транзакції:

en: No SQL queries were recorded during this request.
uk: Жодного SQL запиту не було записано протягом цього запиту

en: Executed SQL
uk: Виконаний SQL запит

en: Database
uk: База даних

en: Error
uk: Помилка

en: Empty set
uk: Порожня множина

en: Static file path | Static file paths
uk[0]: Шлях до статичних файлів
uk[1]: Шляхи до статичних файлів
uk[2]: Шляхи до статичних файлів
uk[3]: Шляхи до статичних файлів

en: (prefix %(prefix)s)
uk: (префікс %(prefix)s)

en: None
uk: Немає

en: Static file app | Static file apps
uk[0]: Застосунок, який використовує статичні файли
uk[1]: Застосунки, які використовують статичні файли
uk[2]: Застосунки, які використовують статичні файли
uk[3]: Застосунки, які використовують статичні файли

en: Static file | Static files
uk[0]: Статичний файл
uk[1]: Статичні файли
uk[2]: Статичні файли
uk[3]: Статичні файли

en: %(payload_count)s file | %(payload_count)s files
uk[0]: %(payload_count)s файл
uk[1]: %(payload_count)s файли
uk[2]: %(payload_count)s файлів
uk[3]: %(payload_count)s файлів

en: Location
uk: Місце

en: Template source:
uk: Джерело шаблону:

en: Template path | Template paths
uk[0]: Шлях до шаблонів
uk[1]: Шляхи до шаблонів
uk[2]: Шляхи до шаблонів
uk[3]: Шляхи до шаблонів

en: Template | Templates
uk[0]: Шаблон
uk[1]: Шаблони
uk[2]: Шаблонів
uk[3]: Шаблонів

en: Toggle context
uk: Контекст

en: Context processor | Context processors
uk[0]: Процесор контексту
uk[1]: Процесори контексту
uk[2]: Процесори контексту
uk[3]: Процесори контексту

en: Resource usage
uk: Використання ресурсів

en: Resource
uk: Ресурс

en: Browser timing
uk: Хронометраж браузера

en: Timing attribute
uk: Атрибут хронометражу

en: Milliseconds since navigation start (+length)
uk: Мілісекунд від початку навігації (+тривалість)

en: Name
uk: Імʼя

en: Version
uk: Версія

en: Location:
uk: Місцезнаходження:

en: The Django Debug Toolbar has intercepted a redirect to the above URL for debug viewing purposes. You can click the above link to continue with the redirect as normal.
uk: Панель Інструментів Налагодження Django перервала перенаправлення до вищевказаного URL задля налагодження перегляду. Ви можете натиснути на посилання вище, щоб продовжити перенаправлення у звичайному режимі.

en: Data for this panel isn't available anymore. Please reload the page and retry.
uk: Дані для цієї панелі більше недоступні. Будь ласка, перезавантажте сторінку і спробуйте знову.
